فروش انواع تجهیزات ضد انفجار – شرکت تجهیز آمیتیس کیان (تاک)

شرکت تجهیز آمیتیس کیان (تاک) ، با هدف ارائه خدمات فنی و مهندسی، مهندسی فروش، طراحی، تامین، نصب و اجرا تجهیزات ابزار دقیق، سیستم های کنترل، تجهیزات صنعتی الکتریکی ضد انفجار و مکانیکی صنایع کشور با اتکابر دانش فنی و نیروی متخصص و کارآمد فعالیت خود را آغاز نموده است.

این شرکت در راستای ارتقای سطح صنعت و دستیابی به جایگاه و موقعیت بهتر برای کسب سهم بیشتر وموثرتر در عرصه صنعت جهانی براساس استانداردهای به روز جهانی می کوشد تا رابطۀ استوار و بلند مدت بر پایه صداقت و انصاف بامشتریان، تأمین کنندگان و پیمانکاران خود را حفظ نماید.

شایان ذکر است این شرکت ، همکار فنی مورد تایید (شرکت پایکار بنیان) نماینده انحصاری OMRON در ایران ، درزمینه برنامه نویسی و نصب و اجرا سیستم های کنترل ، عاملیت فروش محصولات ضد انفجار برندWAROM ، نماینده و عامل فروش تجهیزات برق صنعتی و ضد انفجار SCAME ایتالیا و عاملیت فروش تجهیزات ابزار دقیق مارک KOBOLD در ایران می باشد.

مدیریت و کارکنان شرکت مفتخر هستند دورنمای فکری و تلاش ذهنیشان را بر پایه غنای اطلاعات و درک فنی متخصصین و شاغلین خود و همچنین تعامل سازنده با مشتریان بعنوان اصلی ترین و استوارترین سرمایه شرکت قرار داده و مصمم هستند بحول و قوه الهی با استفاده از تجربیات بدست آمده، روند ارتقاء کیفی خدمات و محصولات خودرا به طور مستمر و پیوسته ادامه دهند و برگ زرینی بر افتخارات صنعت کشور عزیزمان ایران اضافه نمایند.

همچنین این شرکت در فهرست بلند منابع وزارت نفت ایران به ثبت رسیده است.

امید است کلیه مسئولین و متولیان صنعت کشور و نیز مشتریان ارجمند با ارائه نظرات سازنده خود، این شرکت، صنعتی را در راستای نیل به اهداف مذکور یاری فرمایند.

 

  • تهران، جنت آباد جنوبی، بین لاله و چهار باغ، نبش چهارم (نوبختی)، ساختمان بانک ملت، پلاک یک واحد ۷
  • ۸۶۰۷۲۰۶۴ – ۰۲۱
  • Telegram: 09381884276
  • ۴۴۴۸۷۹۲۸ – ۰۲۱

 

پاسخی بگذارید